با هم بگردیم
با هم بگردیم

قوانین و مقررات نرم افزار :

 1. کلیه حقوق مادی و معنوی ونشانه تجاری  این سایت متعلق به تیم با هم بگردیم می باشد
 2. هرگونه کپی‌برداری و سعی در نفوذ به داده‌های سایت با هم بگردیم طبق قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز تلقی می‌شود و موجب پیگرد قانونی خواهد شد.
 3. هرگونه استفاده از خدمات اپلیکشین با هم بگردیم که طبق قوانین موضوعه کشور از قبیل قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه ای و قانون مجازات اسلامی رفتار یا عمل مجرمانه محسوب شود، ممنوع است.
 4. هرگونه اقدامی که به تشخیص با هم بگردیم منجر به صدور دستور برخورد با کاربر توسط مراجع قضایی، انتظامی یا امنیتی شود، باعث توقف ارائه خدمات به کاربر خواهد شد.
 5. کاربر مسئول حفظ و مراقبت از رمز های ورود و کد کاربری خود است و چنانچه بر اثر عدم حفاظت و یا افشای کاربر از این اطلاعات خسارتی به او وارد شود، با هم بگردیم در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
 6. با هم بگردیم خود را متعهد می‌داند تمام تلاش و ظرفیت خویش را جهت حفظ امنیت اپلیکیشن و پالایش محتوای منتشر شده در آن  به کار گیرد؛ به همین منظور کلیه گزارش های ارسالی از سوی کاربران در خصوص نقص یا عیب محتوا یا احتمال سو استفاده توسط کاربران را بررسی و عنداللزوم نسبت به حذف آن محتوا اقدام می نماید. لیکن با توجه به اینکه محتوای موجود در با هم بگردیم توسط کاربران تولید و مدیریت می شود لذا  در صورت بروز هرگونه خسارت، مسوولیتی متوجه با هم بگردیم نخواهد بود. مسئولیت مربوط به کیفیت، محتوا و شرایط استفاده از برنامه بر عهده کاربران است.
 7. با هم بگردیم می‌تواند هر زمان که صلاح بداند در شرایط و مقررات با هم بگردیم تغییرات لازم را اعمال کند. این تغییرات به نحو مقتضی به اطلاع کاربر می‌رسد و کاربر موظف به رعایت و اجرای آن از زمان اطلاع می‌باشد.با هم بگردیم تابع قوانین نظام حاکم بر جمهوری اسلامی‌ ایران است و خود را نسبت به انجام این قوانین موظف می‌داند. لذا اطلاعات شخصی کاربران، مطابق قانون جرایم رایانه‌ای ج.ا.ا براساس دستور مقام قضایی قابل ارایه به مراجع ذیصلاح خواهد بود. همچنین اگر کاربر محتوایی برای با هم بگردیم ارسال کند که توهین آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه‌ای در سرور سایت انجام دهد، با هم بگردیم می تواند از اطلاعات فردی کاربر برای توقف چنین اقداماتی استفاده کند. با هم بگردیم اطلاعات مربوط به کاربر را تا زمانی که منطقا برای ارائه خدمات مورد نظر لازم باشد در سیستم خود نگه می‌دارد.
 8. عضویت در سایت و نرم افزار با هم بگردیم رایگان می باشد.
 9. طبق قوانین باهم بگردیم کاربر باید از شماره های معتبر برای ورود خود استفاده کند به دلیل نمایش شماره برای کاربران غیر و باهم بگردیم مسئولیتی در قبال این شماره ها و همچنین مزاحمت ها ندارد.
 10. کالاهای فروشی باید قیمت ثابت داشته باشند و هر گونه مغایرت محصولات ثبت شده با قوانین محصول مورد نظر در با هم بگردیم حذف خواهد شد.
 11. قیمت گذاری در قسمت بازارچه صنایع دستی تماما به عهده کاربرانی است که صنایع دستی و سوغات خود را برای فروش در با هم بگردیم گذاشته اند و خریدار برحسب نوع صنایع با فروشنده تماس خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت یا نرم افزار شده باشد با هم بگردیم هیچگونه تعهدی برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه را نخواهد داشت.پس در انتخاب خود دقت نمایید.در این سایت هیچ پیش فاکتور یا فاکتور-کد رهگیری و یا صنایع دستی برای هیچ کاربری از با هم بگردیم  ارسال نخواهد شد.
 12. با هم بگردیم ضمانت برگشت وجه تا آخرین روز از پلن خریداری شده است با دلیل موجه را به عهده می گیرد (در صورتی که تیم با هم بگردیم برنامه را به صورت پولی تغییر دهد)
 13. کاربرانی که تمایل به تکمیل اطلاعات و اماکن گردشگری و یا تاریخی و یا مذهبی هستند بایستی به صورت کامل و کاملا معتبر باشد.
 14. در طول هر ماه با هم بگردیم سعی دارد تخفیف هایی برای کاربران خود داشته باشد که این تخفیف ها را می تواند برای خرید پلن استفاده نمایید.
 15. در صورت بروز هر گونه مشکل که در لیست بالا قرار نگرفته باشد به کمیته انضباطی ارجاع داده می شود.
 16. پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازهٔ تصویر می‌بایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰ مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر منتشر نمی‌شود: تصویر پروفایل غیر مرتبط .تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت.تصویر غیر واقعی.تصویرهای شخصی برای اطلاعات و جاذبه ها.تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها .مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا تصاویر اشخاص خصوصی در کادر اماکن گردشگری و یا قوانین جمهوری اسلامی.تصویری که به اطلاعات گردشگری مرتبط نباشد.بیش از 10٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد.تصویر نیاز به چرخش داشته باشد.در تصویراطلاعات قرار داده شده عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند اینها نوشته شده باشد.تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند
 17. دیدگاه ها باید با رعایت ادب و اخلاق نوشته شوند.
  اظهارنظر‌ها نباید شامل موردی غیرقانونی باشند. موارد غیرقانونی و محتوای مجرمانه از نظر با هم بگردیم شامل دیدگاه‌های آزاردهنده، اخلال‌گرانه، برخورنده، افتراآمیز، توهین‌آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضد دین، دارای اشارات جنسی یا نژادپرستانه ‌اند که در قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ذکر شده‌اند.
  کاربران از سنین مختلف با توانایی‌ها و سطح اطلاعات گوناگون در گفت‌وگوها و قرار دادن اطلاعات شرکت می‌کنند. پس رعایت احترام دیگر افراد الزامی است.
  ارسال اسپم (هرزنامه) یا موارد غیرمرتبط با موضوع بحث ممنوع است. در ضمن استفاده تبلیغاتی و درج آگهی در گفت‌وگوها ممنوع است.
  نظرات می بایست تا حد ممکن خلاصه و به زبان شیرین فارسی باشد. از نوشتن فینگلیش و انگلیسی پرهیز شود و اصطلاحات غیرخوانا به‌ کار برده نشود.
  جعل هویت در گفت‌وگو‌های سایت ممنوع است. کاربر نباید خود را به عنوان شخصی دیگر معرفی کند. اگر قصد ندارد نام کامل درج شود، می تواند تنها از اسم کوچک استفاده کند ولی نام نسبت دادن نام اشخاص دیگر ممنوع است.
  آوردن نشانی‌های اینترنتی متعدد در اظهارنظرها ممنوع است.
  توصیه با هم بگردیم این است که برای حفظ امنیت خود از انتشار اطلاعات شخصی‌ در گفت‌ وگوها و یا به اشتراک گذاشتن آنها با کاربران دیگر خودداری شود.
 18. هزینه قرار دادن اطلاعات بعد از قرار گیری در نرم افزار توسط تیم با هم بگردیم به حساب کاربر منقل خواهد شد.
 19. کاربر می تواند با هماهنگی قبلی با تیم نرم افزاری شماره تماس خود را تغییر دهد.
 20. مدت قرارداد و تعداد محتواهای قرار داده شده اگر در لیست قرارداد نباشد به انتخاب کاربر تعیین و  کاربر موظف می باشد که تعداد و مدت تکمیل کردن اطلاعات را به این تیم اطلاع رسانی کند
 21. مشکلات برنامه ، انتقاد و پیشنهاد خود را با پشتیبانی با هم بگردیم در میان بگذارید. همچنین در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود را از سایت پلیس فتا دریافت و موضوع را از آن راه پیگیری کنید.

حفظ حریم شخصی

شماره های تماس برای ثبت یک مکان گردشگری یا فروش صنایع دستی های شما است . و به شما تعهد داده شود که این اطلاعات نزد توسعه‌دهنده محفوظ است، به هیچ عنوان از آن‌ها سواستفاده نخواهد شد و در اختیار شخص یا سازمان ثالثی قرار نخواهد گرفت

یکی از دلایلی که نرم افزارمون از کاربران ایمیل و یا شماره موبایل رو می خواد اینه که کاربرانی که در بازارچه صنایع دستی محصولی رو برای فروش می زارن بتونن باهاشون تماس گرفته بشه و محصولشون فروش بره
دومین دلیل اینه که هر تخفیف ویژه ای که ما هر ماه داریم رو بزاریم برای کاربرانی که به صورت رسمی در این برنامه ثبت نام کردن
سومین دلیل اینه که اگه مشکلی در اطلاعاتشون بود و تیممون نتونست اونو حل کنه ما بتونیم برای تکمیل اطلاعات قرار داده شده یا ویرایش اون با استفاده از شماره تماس اون مشکل رو حل کنیم